ICDL Profesyonel

ICDL Profesyonel, farklı sektörlerden gelen profesyonellere yönelik bir program olup, yaratıcılık, girişimcilik, bilgisayar becerileri ve sektörel uzmanlık alanlarını içeren ileri düzeyde beceri kazandırmayı amaçlamaktadır.

pro-img

ICDL Profesyonel Nedir?

ICDL Profesyonel, yaratıcılık, girişimcilik, bilgisayar becerileri ve sektörel bölümleri içeren bir programdır. Bu modüler yaklaşım, farklı sektörlerden gelen profesyonellerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır. İleri düzey beceriler kazandırmanın yanı sıra, iş dünyasında yaratıcılığı teşvik eder ve girişimciliği destekler.

Program, iş uygulamalarından başlayarak ileri teknoloji konularına kadar geniş bir yelpazede beceri alanlarını kapsar. Her bir modül, öğrenenin günlük iş görevlerini yansıtan öğrenme materyalleriyle desteklenir. Bu şekilde, katılımcılar hem genel bilgi ve beceri setlerini geliştirir hem de kendi sektörlerinde özel uzmanlık kazanırlar.

Yaratıcılık

Dökümanlar +(İleri Seviye)

Sunumlar +(İleri Seviye)

Girişimcilik

Dijital Pazarlama

Proje Planlama

E-Ticaret

Bilgisayar Becerileri

Yönetimsel Hesap Tabloları

Finansal Hesap Tabloları

Veri Analitiği

Kodlamanın Prensipleri

Veri Tabanları

Veri Tabanları + (İleri Seviye)

Yakında..

Daha fazla bilgi için

ICDL Europe

Mesleki etkinlik için dijital beceriler

Dijital dönüşüm çalışma hayatının her seviyesini etkiliyor. Birçok işkolu teknolojiye bağımlı hale gelirken, tamamen yeni teknoloji sektörleri ortaya çıkıyor. Dünya genelinde, çoğu profesyonel işkolu artık dijital yetkinlikler gerektiriyor.

Her türden kurum ve kuruluş, güncel ve rekabetçi kalabilmek için teknolojiyi çalışma pratiklerine entegre ediyor. Bu kurum ve kuruluşlar, dijital okuryazarlığa sahip, uluslararası bir ortamda iş birliği yapabilen ve kolayca aktarılabilir yetkinliklere sahip çalışan profesyonel kişilere ihtiyaç duyuyorlar.

ICDL Profesyonel modülleri

Çeşitli modern ve profesyonel sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ICDL Profesyonel, teknolojiye dayalı işverenlere gelişmiş bilişim teknolojisi programı sunar. İş uygulamalarının kullanımından ileri teknolojilerin temellerine kadar bu beceriler, farklı branşları yönetmelerine ve teknik ekiplerle iş birliği yapmalarına olanak tanır.

ICDL Profesyonel, benzersiz bir ICDL Profili oluşturmak için serbestçe birleştirilebilen bir dizi modül içerir. Her modülün müfredat içeriği, sektördeki veya endüstrideki tipik günlük işlemleri yansıtan öğrenme materyalleri ile desteklenmektedir. ICDL Profesyonel modülleri: Yakında